Certyfikaty

Usługi Leśne i Pielęgnacja Zieleni – Janusz Tobiański to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przez cały okres istnienia naszej firmy zdobyliśmy wszelkie uprawnienia oraz certyfikaty pozwalające nam świadczyć profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Nasze firma jest m.in. członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Uprawy i Ochrony Drzew oraz posiada certyfikat „European treeworker”

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z nami.

Osobiście w naszym biurze:

  • ul. B. Krzywoustego 8, Gdynia 81-035

Telefonicznie:

  • 603-076-344
  • 507-283-905

więcej

Ocena fitosanitarna

Precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin na konkretne szkodniki i choroby czy chwasty. Dobór środków ochrony roślin jest zawsze poparty wcześniejszą oceną zdrowotną (Ocena Fitosanitarna) na miejscu a niejednokrotnie po pobraniu próbek, w badaniu laboratoryjnym.

więcej

Ochrona roślin

Prowadzenie kompleksowych działań w zakresie ochrony roślin. Zabiegi ochronne przeciwko chorobom, szkodnikom drzew i krzewów oraz zabiegi chwastobójcze. Leczenie chirurgiczne, zachowawcze drzew porażonych przez szkodniki czy grzyby patogeniczne...

więcej

Inwentaryzacja zieleni

Sporządzanie map z zaznaczeniem położenia drzew i krzewów (niezbędne przy planowaniu inwestycji), sporządzanie wykazu gatunków, ich wielkości i kondycji, czy dokumentacje dendrologiczne. Posiadamy bogate doświadczenie w inwentaryzacji zieleni. Wykonaliśmy kilkaset opracowań.

więcej