Galeria

Poniżej mogą Państwo zapoznać się ze zdjęciami z trzech działów: Realizacje, Choroby drzew i krzewów oraz Szkodniki drzew i krzewów. Pokażą one niektóre zrealizowane projekty oraz pokażą z czym na co dzień walczy nasza firma.

Realizacje

Prezentujemy kilka zdjęć z przykładowych projektów realizowanych przez Naszą firmę w różnych zakątkach naszego Kraju. Zachęcamy również do zobaczenia naszych certyfikatów i referencji w dziale „O Firmie”

więcej

Choroby drzew i krzewów

Często zdarza się, że nasze rośliny atakowane są przez nieznaną chorobę. Prezentujemy kilka zdjęć chorób z jakimi nasza firma skutecznie walczy.

więcej

Szkodniki drzew i krzewów

Drzewa i krzewy dość często są atakowane przez szkodniki. Potrafią one w znaczącym stopniu zniszczyć naszą zieleń. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas.

więcej

Bezpłatna pomoc

Bardzo silne wichury oraz gwałtowne burze czynią duże zniszczenia przez połamane drzewa i gałęzie. Aby drzewa rosnące nie stanowiły zagrożenia dla ludzi, parkujących samochodów czy budynków itp.

Proponujemy bezpłatne przeglądy posesji, które pomogą :

  • ocenić stan drzew
  • ustalić niezbędny zakres prac
  • określić koszty ewentualnych zabiegach pielęgnacyjnych
  • ocena fitosanitarna drzew roślin i krzewów
więcej

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z nami.

Osobiście w naszym biurze:
  • ul. Rzemieślnicza 57/1, 81-198 Kosakowo
Telefonicznie:
  • 603-076-344
więcej

Certyfikaty

Firma jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Uprawy i Ochrony Drzew. Od 2006 roku posiadamy certyfikat „European treeworker”. Nasi pracownicy posiadają wszelkie uprawnienia i certyfikaty niezbędne do pracy na wysokości czy…

więcej

Nasze Realizacje

Na rynku istniejemy od 1997 roku. Przez ten okres zrealizowaliśmy wiele projektów, czym zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Odpowiednie uprawnienia i bogate doświadczenie pozwalają nam świadczyć wysokiej jakości usługi…

więcej

Dlaczego My?

Bogata oferta oraz duże doświadczenie w branży pozwoliły nam zrealizować wiele projektów na terenie całego kraju. Nasza firma cieszy się bardzo dobrą opinią, dzięki czemu współpracowaliśmy z HOSSA, UM Gdynia, Agencja Mienia Wojskowego…

więcej